Catering dietetyczny FitDiet w Poznaniu !

Od 9 września będziesz mieć możliwość zamawianie boksów w danej lokalizacji w Poznaniu. Właśnie rozpoczynamy nową akcję, na której możesz wiele zyskać. Od teraz smaczne i zdrowe posiłki dietetyczne nasz kurier dostarczy Ci pod same drzwi bezpłatnie.

Poznań dołączy tym samym do takich miast jak Kraków, Warszawa, Katowice i Trójmiasto, w których nasza oferta działa już od dawna. Chcesz sprawdzić, czy Twoja lokalizacja obejmuje naszą bezpłatną dostawę? Zadzwoń lub napisz do nas i pytaj o szczegóły.

To codzienna ulga dla Twojego portfela. Od teraz nasz catering dietetyczny będzie dostarczany bezpłatnie w Twojej lokalizacji! Wystarczy, że zamówisz swoją ulubioną dietę i nasz kurier przywiezie Ci 5 zbilansowanych posiłków codziennie w godzinach porannych pod same drzwi Twojego domu, mieszkania lub biura.

Pyszna pobudka ze śniadaniem? Obiad prosto do pracy, kiedy nie masz czasu na nic? Pożywny posiłek zaraz po siłowni? Od teraz to możliwe. Odbierasz rano swoje jedzenie, zabierasz je i podgrzewasz, gdzie tylko chcesz. Ciesz się zdrowymi daniami razem z FitDiet. Chcesz je dostawać bezpłatnie w Poznaniu? Skontaktuj się z nami i daj nam o tym znać! Prosimy o kontakt również w przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą.

Dieta pudełkowa FitDiet – codziennie u Ciebie w domu lub w miejscu pracy! Już niebawem bezpłatnie również w Poznaniu!

Obszar darmowej dostawy w Poznaniu

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
tel. 22 100 62 11
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982