Codzienne dostawy na terenie Krakowa oraz okolic !

Czy możesz wyobrazić sobie dostawę świeżego i pysznego fit jedzenia prosto pod Twoje drzwi? Nic prostszego! W Krakowie dostarczamy za darmo od poniedziałku do soboty. W te dni możesz oczekiwać naszego kuriera, który dostarczy do Ciebie jedzenie absolutnie bez dodatkowych opłat!

Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie Krakowa. Czy mogło być lepiej? Jeśli dodatkowo chcesz się upewnić, czy na 100% jesteś w strefie objętej darmową dostawą, skontaktuj się z nami. Nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania.

W każdy poniedziałek, środę oraz piątek w wyznaczonych porach, nasz kurier dostarczy dietę prosto pod Twoje drzwi. W konsekwencji otrzymasz siedem, zdrowych i bogatych posiłków, na każdy dzień tygodnia! W poniedziałek dostarczamy na poniedziałek oraz wtorek, w środę dostarczamy na środę i czwartek, a w piątek dowieziemy Ci jedzenie na cały weekend – piątek, sobotę, niedziela. Przy zamówieniu prosimy o podanie szczegółowych informacji dotyczących adresu dostawy, które ułatwią naszemu kurierowi odnalezienie i dotarcie do Twojego biura lub domu. Możesz to zrobić telefonicznie lub wypełniając nasz e-formularz.

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą bardzo prosimy o bezpośredni kontakt.

Obszar darmowej dostawy

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
tel. 12 200 29 29
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982