Catering dietetyczny FitDiet na terenie Trójmiasta !

Catering dietetyczny FitDiet jest już w Trójmieście, co oznacza, że nasze pyszne i zdrowe boxy z jedzeniem dostaniesz w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

FitDiet to Twój osobisty catering dietetyczny, siedem dni w tygodniu. Dajemy Ci codziennie świeże i pyszne jedzenie z sezonowych produktów, prosto pod drzwi Twojego domu lub firmy, gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek zechcesz. Bezpłatna dostawa na terenie całego Trójmiasta to dodatkowy plus, który z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Zamów już teraz swoją porcję na tydzień lub sprawdź nas w dniu próbnym. Dieta pudełkowa potrafi zdziałać cuda. Przestań martwić się kaloriami i wartościami odżywczymi. Przestań zadręczać się tym, czy dany produkt jest wegetariański czy wegański! U nas zawsze masz pewność, że Twoje jedzenie będzie takie, jak należy.

Swoje posiłki dostaniesz od nas każdego ranka! Pamiętaj tylko, aby przy składaniu zamówienia (a zrobisz to telefonicznie lub przez sklep internetowy) podać swój dokładny adres i warunki dostawy. Chcemy mieć pewność, że nasze jedzenie na pewno trafi w Twoje ręce!

Obszar darmowej dostawy

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
tel. 22 100 62 11
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982