Blog_start-14-of-14-2-Edit.jpg

Catering dietetyczny FitDiet w nowych miastach! Łódź, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz i Toruń

26.8.2019

Catering dietetyczny FitDiet dostępny dla większego grona klientów! Zbilansowane posiłki z sezonowych produktów i z dostawą pod same drzwi? FitDiet poszerza działalność i rusza z dostawą w nowych miastach. Sprawdź naszą ofertę na catering dietetyczny, nie trać czasu na gotowanie w domu i ciesz się pysznymi daniami każdego dnia!

Catering dietetyczny FitDiet dostępny już w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy i Toruniu

Od teraz zamówienia realizujemy na terenie całej Łodzi, Wrocławia, Poznaniu, Torunia i Bydgoszczy. Tym samym te miasta dołączają do dość pokaźniej listy miast, w których złożysz zamówienie na pyszny catering dietetyczny FitDiet. Od dawna działamy już w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Gdyni i Spocie. Teraz przyszła pora na rozwój. Skontaktuj się z naszym doradcą, aby dowiedzieć się, czy Twoje miejsce zamieszkania znajduje się w strefie z darmową dostawą.

Jeśli chcesz zajadać się smakowitymi daniami i niezwykłymi pysznościami, wybierz swój rodzaj diety i zamów catering FitDiet z bezpłatną dostawą! Świeże posiłki będą do Ciebie dostarczane pod Twoje drzwi w godzinach porannych.

Catering dietetyczny FitDiet Catering dietetyczny FitDiet to 5 pysznych posiłków na cały dzień

Dlaczego Catering dietetyczny FitDiet?

Dieta pudełkowa FitDiet to same korzyści! Wyznajemy zasadę, która mówi, że „jesteś tym, czym jesz”. Od Twoich posiłków zależy naprawdę wiele! W tym stan Twojego zdrowia, samopoczucie i wygląd. Weź sprawy w swoje ręce już teraz!

Nie masz czasu gotować? To nie problem. Zapomnij o codziennych zakupach, wymyślaniu dań i gotowaniu w domu. U nas wybierasz typ swojej diety i pyszne posiłki zostaną Ci dostarczone prosto pod Twoje drzwi. Skup się na sobie – poszerzaj nowe horyzonty, zapisz się na siłownię, miej czas na relaks i dla rodziny, a gotowanie zostaw naszemu szefowi kuchni.

Zapomnij o nudzie i poznawaj nowe smaki. Pora skończyć z fast foodami i gotowymi daniami z mikrofali. Świat nie kończy się na pizzy i mrożonkach. W naszych daniach opieramy się na różnorodności kuchni wielu rejonów świata. Lubimy eksperymentować i wychodzi nam to bardzo dobrze. Łączymy smaki kuchni włoskiej, francuskiej, polskiej, a nawet indyjskiej**. To starannie przygotowane kompozycje świeżych i sezonowych składników, które są dopierane tak, aby idealnie wpasować się w Twoją dietę, potrzeby i kaloryczność**. Nie używamy sztucznych barwników, zapychaczy i produktów gotowych. Wyrazisty smak potraw uzyskujemy dzięki świeżym ziołom. Stawiamy tylko na naturalne doznania!

Zamawiając catering dietetyczny w Łodzi, Wrocławia, Poznaniu, Torunia i Bydgoszczy dostajesz nie tylko dania, które dobrze smakują, ale przede wszystkim… działają! To Twoja szansa na poprawę zdrowia, wyglądu i samopoczucia.

Moda na catering dietetyczny ciągle się rozwija. Dieta pudełkowa podbija świat i przez żołądek trafia do serc coraz większego grona klientów. Od teraz w FitDiet zamówienia realizujemy na terenie całej Łodzi, Wrocławia, Poznaniu, Torunia i Bydgoszczy.

Pon. - Pt. od 8:00 - 16:00

Fitdiet Sp. z o.o.

Nr konta do płatności za zestawy:

31 1140 2004 0000 3702 7694 9982 (mBank)

Logo przelewy 24
;