Catering dietetyczny Toruń

Toruń to miasto Mikołaja Kopernika, o którym mówi się, że wstrzymał Słońce, a ruszył Ziemię. A Ty, jesteś gotowy na równie przełomowe zmiany w Twoim życiu? Jeśli tak, już dziś zamów darmową dostawę Twojej FitDiet!

Skorzystaj z naszej najnowszej promocji! Oferujemy bezpłatną dostawę naszych produktów na terenie wielu miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego. Zanim dokonasz zamówienia, upewnij się czy na pewno jesteś w strefie objętej darmową dostawą. Nasi konsultanci odpowiedzą na to i wszelkie inne pytania.

Codziennie od poniedziałku do soboty nasz kurier dowozi świeże produkty naszym klientom. Także i Ty możesz zasmakować w naszych pysznych i zdrowych daniach na każdy dzień tygodnia. Nie musisz poświęcać wielu godzin na przygotowywanie dietetycznych posiłków – wystarczy skorzystać z naszego sklepu internetowego, a kurier z cateringiem dietetycznym FitDiet zawita także do Ciebie! Codziennie o poranku będziesz mógł odebrać od niego świeże danie. Nie zapomnij przy składaniu zamówienia podać swojego dokładnego adresu i warunków dostawy, aby nasz kurier jeszcze szybciej do Ciebie dotarł!

FitDiet – zdrowa dieta dla Ciebie! Od teraz darmowa dostawa na terenie Torunia!

Sprawdź jakie diety są dostępne w Toruniu

Pon. - Pt. od 8:00 - 16:00

Fitdiet Sp. z o.o.

Nr konta do płatności za zestawy:

31 1140 2004 0000 3702 7694 9982 (mBank)

Logo przelewy 24
;