Catering dietetyczny Kielce

Nie masz czasu na codzienne przygotowywanie posiłków w domu? Chcesz żyć zdrowiej i żywić się lepiej? Szukasz zdrowej przekąski w pracy, ale pod ręką masz tylko sklep z batonami i chipsami? Zostaw to nam. W Kielcach też dostarczamy za darmo! Oznacza to, że codziennie otrzymasz swoje zamówione jedzenie prosto do ręki. A to wszystko za 0 zł! Bez dodatkowych opłat!

Prezentujemy Ci dziś naszą specjalną usługę – bezpłatną dostawę na terenie wybranych miejscowości województwa świętokrzyskiego. Skontaktuj się z nami i zobacz, czy Twój region znajduje się w strefie dostawy za free. Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Brawo! Od teraz każdego dnia będziesz mógł cieszyć się zdrowym, wartościowym i pysznym posiłkiem, które bezpośrednio trafi do Twoich rąk. A co z pozostałymi dniami? O to też zadbaliśmy. Przygotujemy Ci dodatkowe porcje na każdy dzień tygodnia. W ten sposób będziesz mógł jeść zdrowo przez cały tydzień. Pobudzające śniadanie w poniedziałek? Świetnie, nie ma to jak zacząć tydzień z przytupem! Pyszne i świeże przekąski we wtorek? Nie ma problemu. Zapomnij o pączkach i batonikach! Zdrowa i pełnowartościowa kolacja w środę? Tylko daj nam z znać, a przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie. I tak przez 7 dni w tygodniu. Bądź fit i ciesz się życiem!

Jeszcze jedna sprawa na koniec. Przy zamówieniu prosimy Cię o podanie szczegółowych informacji dotyczących adresu dostawy. To ułatwi naszemu kurierowi odnalezienie Cię i dotarcie do Twojego biura lub domu. Możesz to zrobić telefonicznie lub poprzez sklep internetowy.

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą bardzo prosimy o bezpośredni kontakt.

Sprawdź jakie diety są dostępne w Kielcach

Pon. - Pt. od 8:00 - 16:00

Fitdiet Sp. z o.o.

Nr konta do płatności za zestawy:

31 1140 2004 0000 3702 7694 9982 (mBank)

Logo przelewy 24
;