Catering dietetyczny Gdańsk

Chcemy, aby wszyscy nasi klienci mieli możliwość cieszenia się smacznym i zdrowym cateringiem dietetycznym. Dlatego oferujemy darmową dostawę na terenie Gdańska oraz wybranych miejscowości na terenie woj. pomorskiego. Wybierz swoją dietę pudełkową, skontaktuj się z nami i oczekuj kuriera ze swoim boksem! Aby to zrobić, złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym lub przez infolinie. Nasi konsultanci czekają na Twoje zamówienie.

Darmowa dostawa jest już dostępna na terenie wielu miejscowości w woj. pomorskim. Zamawiasz pyszny catering dietetyczny na stronie sklepu internetowego, telefonicznie lub mailowo, cieszysz się smakiem sezonowych składników i tracisz wagę!

Nasz kurier przywiezie dla Ciebie zbilansowane posiłki każdego poranka o ustalonej wcześniej godzinie. Do domu lub do biura! Na siłownię lub na spotkanie! Jeśli odpowiada Ci taka wizja – koniecznie przy zamówieniu podaj szczegółowe informacje i swój adres – dzięki temu nasi kurierzy mogą pracować jeszcze sprawniej.

FitDiet oferuje bezpłatną dostawę na terenie Gdańska oraz wybranych miejscowościach w woj. pomorskim. Zamów i korzystaj! Ciesz się zdrowiem i nie płać za kuriera.

Sprawdź jakie diety są dostępne w Gdańsku

Pon. - Pt. od 8:00 - 16:00

Fitdiet Sp. z o.o.

Nr konta do płatności za zestawy:

31 1140 2004 0000 3702 7694 9982 (mBank)

Logo przelewy 24
;