Blog_start-14-of-14-2-Edit.jpg

Co nowego w FitDiet?

3.4.2017

Wiosna a zatem zmiany w FitDiet. Od dzisiaj dostępne są nowe typy diet oraz kaloryczności. Każdego tygodnia wprowadzamy nowe potrawy do menu oraz metody ich przyrządzania (np. sous-vide, peklowanie, wędzenie,...). Jednocześnie sukcesywnie pracujemy nad najlepszym smakiem przygotowywanych dań. Odświeżyliśmy również stronę internetową, logo, pudełka i wydłużyliśmy godziny funkcjonowania biura.

W ofercie FitDiet pojawiły się nowe pakiety diet kierowane nie tylko do osób dbających o zdrowie i linię ale również diety wyspecjalizowane i zorientowane na coraz bardziej wymagającego  i świadomego klienta.

Dieta SlimFit przeznaczona dla osób, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów a OfficeBox (w pakiecie z 4 posiłkami - bez śniadania lub kolacji, w zależności od trybu pracy) dla zapracowanych, którzy ze względu na dużą ilość obowiązków nie mają czasu na przygotowywanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków na cały dzień.

Nietolerancje pokarmowe wymagają odpowienio ukierunkowanych diet. W odpowiedzi na coraz częstsze zalecenia zdrowotne przedstawiamy dietę LowGlutenFit&NoLactoseFit, czyli dietę z obniżoną zawartością glutenu oraz z wykluczeniem produktów zawierających laktozę dla osób o szczególnych problemach z odżywianiem.

Osoby borykające się z probelmamy podwyższonego poziomu glukozy we krwi oraz chorujących na cukrzycę mogą od teraz korzystać z diety DiabeticFit w kaloryczności od 1000 do 2500 kcal.

Nie zapominamy również o osobach aktywnych fizycznie, stąd też proponujemy pakiet PowerFit, który będzie doskonałym wzmocnieniem intensywnych treningów fizycznych i budulcem masy mięsniowej.

Z naszej oferty mogą również korzystać osoby na diecie wegetariańskiej i to w 2 opcjach klasycznej (VegeFit) oraz osoby chcące wzbogacić dietę rybami (VegeFishFit) bez obawy o prawidłowe wartości odżywcze dań wegetariańskich. Mamy nadzieję, że wszyscy będą mogli znaleźć propozycję dla siebie. Po więcej informacji o dostępnych pakietach, również z przykładowymi zdjęciami dań zapraszamy na naszą nową stronę internetową.

W każdym tygodniu odkrywamy nowe smaki i zakątki kulinarne proponujemy nowe dania dzięki, którym nasza dieta jest urozmaicona. W menu FitDiet nie brakuje propozycji dań tradycyjnych, jak również kuchni międzynarodowej. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Instagramie, gdzie często prezentujemy nowości. Jednocześnie dbamy o to, żeby dania były zdrowe, przygotowane z produktów najwyższej jakości (od lokalnych, sprawdzonych dostawców), nieprzetworzonych, bez dodatków konserwantów, barwników, aromatów i zagęszczaczy. Sami pieczemy dla Państwa chleb, również bezglutenowy. Dania, w szczególności mięsne, przygotowujemy z wykorzystaniem techniki souse vide. Metoda ta polega na przygotowywaniu żywności poprzez powolne gotowanie w niskich temperaturach produktów zamkniętych w workach próżniowych. Dzięki temu mamy możliwość otrzymania soczystych, aromatycznych i wartościowych dań (brak utraty wartości odżywczych w procesie obróbki termicznej).

Przypominamy, że w ofercie FitDiet istnieje również możliwość wyboru opakowania zbiorczego, w którym dostarczane będą posiłki. Jako jedyni w Polsce oferujemy torby termiczne z wkładem chłodzącym, który pozwala na utrzymanie stałej temperatury oraz wysokiej jakości potraw, bez konieczności korzystania z lodówki. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z jednorazowych kartonowych pudełek, które posiadają atest dopuszczający do kontaktu z żywnością. Pudełka są w pełni biodegradowalne, dlatego też można z nich korzystać bez obaw o zanieczyszczenie środowiska. Dodatkowo pudełko FitDiet zostało zaprojektowane od nowa: teraz jest większe (tak, żeby pomieścić diety o wyższej kaloryczności) oraz ma całkowicie nową szatę graficzną.

Do nowych pakietów oraz kaloryczności dostosowaliśmy również cennik. Dzięki temu teraz korzystanie z naszych posiłków może być jeszcze tańsze (w zależności od typu i kaloryczności)! Dla przykładu cena diety 1000 kcal (w pakiecie SlimFit) to tylko 47 zł/ dzień przy zamówieniu na tydzień (cena może być jeszcze niższa przy dłuższym zamówieniu oraz kilku osobach pod jednym adresem. Nowością jest też program lojalnościowy. Każde nowe zamówienie to punkty, które mogą być wymienione m.in. na dodatkowe dni diety.

Więcej informacji o zmianach oraz szczegóły naszej oferty znajdują się na naszej nowej stronie internetowej (przygotowanej od podstaw). Znajdziecie tam Państwo również aktualne menu, dużo zdjęć oraz ciekawe artykuły na naszym blogu. Jednocześnie serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku oraz Instagramie.

Mamy nadzieję, iż wszystkie zmiany, które wprowadziliśmy spowodują, że nasza oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i zaspokoi Państwa oczekiwania. Natomiast wszystkie osoby, które jeszcze się wahają, czy warto skorzystać z oferty FitDiet, zapraszamy do skorzystania z dnia próbnego (szczegóły na stronie). Wiosna a zatem zmiany w FitDiet. Od dzisiaj dostępne są nowe typy diet oraz kaloryczności. Każdego tygodnia wprowadzamy nowe potrawy do menu oraz metody ich przyrządzania (np. sous-vide, peklowanie, wędzenie,...). Jednocześnie sukcesywnie pracujemy nad najlepszym smakiem przygotowywanych dań. Odświeżyliśmy również stronę internetową, logo, pudełka i wydłużyliśmy godziny funkcjonowania biura.

Pon. - Pt. od 8:00 - 16:00

Fitdiet Sp. z o.o.

Nr konta do płatności za zestawy:

31 1140 2004 0000 3702 7694 9982 (mBank)

Logo przelewy 24
;