Dotrzymaj-noworocznych-postanowień-dzięki-diecie-pudełkowej.jpg

Dotrzymaj noworocznych postanowień dzięki diecie pudełkowej!

5.1.2019

Dotrzymaj noworocznych postanowień dzięki diecie pudełkowej! Nastał kolejny rok, więc każda osoba ochoczo zabiera się do realizowania swoich postanowień noworocznych. Część z nich dotyczy zrzucenia zbędnych kilogramów czy też poprawy wyglądu swojej sylwetki. Problem jednak w tym, że werwy do działania starcza zaledwie na kilka tygodni, a po tym czasie znowu zaczynają królować niezdrowe nawyki. Jak się przed tym ustrzec? Z pomocą przychodzi dieta pudełkowa! Dlaczego?

Ogranicza częstotliwość wizyt w sklepie

Sklepy spożywcze są wypełnione zbyt wieloma pokusami. Nawet produkty reklamowane jako „zdrowe” niejednokrotnie mają gorsze składy, niż ich standardowe odpowiedniki. Bez względu na to, jak silną ma się wolę lub jak dobrze czyta się etykiety żywieniowe, spacer przez sklep spożywczy może zbyt łatwo zakończyć się sięgnięciem po niepotrzebną przekąskę lub dwie… lub trzy. Skorzystanie z cateringu dietetycznego ogranicza częstotliwość wizyt w sklepie, redukując niezliczone pokusy każdego dnia. W rezultacie można także zaoszczędzić trochę pieniędzy.

[caption id="attachment_1488" align="aligncenter" width="960"]Dotrzymaj noworocznych postanowień dzięki diecie pudełkowej! Dotrzymaj noworocznych postanowień dzięki diecie pudełkowej![/caption]

Dostarcza posiłki dostosowane do potrzeb

Bezglutenowe, paleo, wegetariańskie – istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie diety pudełkowej. Dodatkowo jeśli zamierza się również zwiększyć swoją aktywność fizyczną, to można dobrać takie menu, które będzie spełniało dokładne wymagania względem zapotrzebowania kalorycznego.

Pomaga promować utratę wagi

O wiele łatwiej jest się przejadać, jeśli gotuje się własne jedzenie. Dieta pudełkowa zapewnia idealne porcje, dzięki czemu nie trzeba sięgać po kolejne przekąski. Oprócz ulepszonej kontroli porcji, składniki i wartości odżywcze są w cateringu dietetycznym dobierane w taki sposób, aby poczuć się usatysfakcjonowanym. Zmniejsza to chęć objadania się, nawet jeśli wcześniej miało się z tym spory problem.

Oszczędza czas

Nowy rok nie oznacza niestety tego, że doba się wydłuży. Wdrożenie ambitnych planów jest w stanie pochłonąć kilka godzin dziennie, które ciężko „wyczarować” nawet najlepiej zorganizowanej osobie na świecie. Dlatego jeśli planuje się schudnięcie, zmianę diety, wizyty na siłowni i wprowadzenie innych zmian, to trzeba szukać oszczędności czasu. Catering dietetyczny jest w stanie zapewnić dodatkowe dwie godziny każdego dnia – tyle wg ekspertów zajmuje przygotowanie posiłków samemu w domu. A kiedy sama wizja gotowania nie wydaje się przerażająca, to warto pamiętać też o tym, że tworzenie zbilansowanych posiłków, które będą wpływać na utratę kilogramów, wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy. Do jej zdobycia potrzeba jest ogromna ilość czasu, co stanowi kolejną poważną w przeszkodę w drodze do smukłej sylwetki.

Pomaga w zmianie nawyków

Dieta pudełkowa opracowywana jest przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Przygotowane przez nich posiłki skonstruowane są tak, by odpowiadały potrzebom konkretnym grupom docelowym, a jednocześnie były przepyszne i różnorodne. To wszystko sprawia, że o wiele łatwiej jest zacząć przestrzegać narzuconych sobie postanowień noworocznych, gdyż catering dietetyczny w niczym nie przypomina „diet” w potocznym tego słowa znaczeniu. Dotrzymaj noworocznych postanowień dzięki diecie pudełkowej!

Pon. - Pt. od 8:00 - 16:00

Fitdiet Sp. z o.o.

Nr konta do płatności za zestawy:

31 1140 2004 0000 3702 7694 9982 (mBank)

Logo przelewy 24
;