program.jpg

Jaką dietę pudełkową wybrać?

15.5.2020

Jaką dietę pudełkową wybrać? Wprowadzenie zmian i zdrowe odżywianie to pierwszy krok do poprawy jakości swojego życia. Jednak na jaki catering dietetyczny należy się zdecydować, skoro do wyboru jest tak wiele opcji? Warto pamiętać o tym, że dieta pudełkowa FitDiet, niezależnie od wariantu, zawsze dostarcza niezbędnych wartości odżywczych. Kwestie, nad którymi trzeba się zastanowić, dotyczą kaloryczności, upodobań smakowych i stylu życia.

Jaką dietę pudełkową wybrać? Opcje odchudzające

Większość diet w FitDiet dostępnych jest już od poziomu 1000 kcal. Wszystkie z nich są idealne dla tych, którzy chcą szybko zgubić zbędne kilogramy, a jednocześnie cieszyć się smacznym i zdrowym jedzeniem. Najbardziej uniwersalna i najpopularniejsza opcja to SlimFit, która ogranicza spożycie kalorii, a także uczy dobrych nawyków żywieniowych, dzięki czemu pozwala uniknąć efektu jo-jo.

Odchudzający catering dietetyczny jest również skierowany do osób, które chcą lub muszą eliminować ze swoich posiłków pewne produkty. Wegetarianie czy ludzie nietolerujący laktozy mogą wybierać spośród odpowiednio dostosowanych jadłospisów. Warto dodać, że skomponowane są one przez najlepszych kucharzy i przy ciągłej współpracy z dietetykami. Nie trzeba więc obawiać się o niedobory nawet wtedy, gdy eliminacyjna dieta zakłada spożycie bardzo małej ilości kalorii.

Jaką dietę pudełkową wybrać? Opcje dla sportowców

Osoby, które są aktywne fizycznie, przeważnie przykładają dużą uwagę do tego, co ląduje na ich talerzu. Niestety powszechnie dostępne informacje bardzo często nie mają zbyt wiele wspólnego z wiedzą naukową i mogą okazać się szkodliwe w dłuższej perspektywie. Jeśli ktoś myśli o sporcie na poważnie lub chce sprawić, by był on istotną częścią jego życia, to warto postawić na catering dietetyczny, który będzie adekwatnie dostosowany do wysiłku i rodzaju ćwiczeń.

Dieta PowerFit dostępna jest w trzech wariantach: 2500, 3000 i 4000 kcal. Najniższy próg będzie idealny dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę ze sportem, lubią aktywnie spędzać czas lub wykonują pracę fizyczną. Dwa kolejne polecane są osobom, które regularnie ćwiczą do granic swoich możliwości. Dieta pudełkowa dla sportowców bogata jest w białko oraz inne makro- i mikroelementy, które wspierają budowanie masy mięśniowej.

Jaką dietę pudełkową wybrać? Opcje oszczędzające czas

Niekiedy trudno jest myśleć o zmianie trybu życia czy modyfikacji sposobu żywienia, jeśli praca, obowiązki domowe lub szczególne sytuacje sprawiają, że nie ma się na nic czasu. Jaką dietę pudełkową wybrać? Zamiast spędzać kilka godzin w sklepie na wybieraniu zdrowych produktów wysokiej jakości, można zdecydować się na jedną z diet pudełkowych, które pozwolą cieszyć się pysznym jedzeniem z dostawą pod drzwi. FitDiet oferuje m.in.:

  • OfficeFit – catering dietetyczny dla tych, którzy spędzają długie godziny w biurze, a ich aktywność fizyczna ograniczona jest przez niedostępność wolnego czasu,
  • LifeFit – opcja dla tych, którzy cenią zdrową żywność i stawiają na niskoprzetworzone produkty,
  • DiabeticFit – catering dietetyczny o niskim indeksie dietetycznym, idealny dla cukrzyków i osób z podwyższonym poziomem glukozy we krwi.

Pon. - Pt. od 8:00 - 16:00

Fitdiet Sp. z o.o.

Nr konta do płatności za zestawy:

31 1140 2004 0000 3702 7694 9982 (mBank)

Logo przelewy 24
;