Tarta_z_czekolada-18-of-18-Edit-2.jpg

Czy musimy rezygnować ze słodkości podczas diety?

4.4.2017

Większości z nas dieta kojarzy się z udręką, wyrzeczeniami i niesmacznymi posiłkami. Czy faktycznie w czasie diety musimy rezygnować ze słodkich dań, których spożywanie sprawia nam przyjemność?

Wielu z nas uwielbia słodycze i nie wyobraża sobie, aby mogło ich zabraknąć w codziennej diecie. W czasie pracy nad wymarzoną sylwetką rezygnujemy z czekoladowych przyjemności, w celu uzyskania lepszych i szybszych efektów. Po kilku dniach czy tygodniach wyrzeczeń wracamy jednak do dawnych przyzwyczajeń i sięgamy po słodkości, które w efekcie prowadzą do powstana efektu jo-jo i ponownego przybierania na wadze. Ważne jest, aby nasza dieta uwzględniała takie posiłki i preferowane smaki, które sprawią, że proces redukcji masy ciała stanie się dla nas przyjemnością, a uzyskane efekty będą cieszyć jeszcze bardziej. Z tego też względu w czasie stosowania diety odchudzającej nie ma konieczności rezygnowania ze słodkości. Istotne jest jednak, aby nasze posiłki były właściwie zbilansowane pod względem wszystkich składników odżywczych, co pozwoli nam na uzyskiwanie oczekiwanych efektów. Przekąski powiny również składac się z produktów naturalnych, zdrowych, wysokiej jakości, bez substancji dodatkowych takich jak barwniki, substancje słodzące czy konserwanty.

Baton bounty Do słodkich przekąsek, które z pewnością są zdrowe i smaczne, a co za tym idzie dozwolone na diecie zaliczyć możemy sałatki owocowe z dodatkiem gorzkiej czekolady, batony muesli i ciasteczka owsiane, pełonoziarniste tarty, muffiny i ciasta czy owocowe koktajle. Takie posiłki z pewnością zaspokoją nasz apetet na smak słodki, a jednocześnie będą idealnym dopełnieniem diety redukcyjnej.

Powszechnie uważa się, że słodycze są źródłem jedynie pustych kalorii, cukrów prostych i tłuszczu, jednak w diecie LifeFit oferowanej przez FitDiet słodycze stanowią ważny element zbilanowanej diety. Oferowane przekąski, poza tym, że zaspokoją nasz apetyt na smak słodki, stanowią również źródło ważnych składników odżywczych takich jak błonnik czy witaminy.

Mamy nadzieje, że nasze propozycje zdrowych i słodkich posiłków sprawiają, że stosowanie diety, bez względu na cel i oczekiwane efekty stanie się przyjemnością.

Pon. - Pt. od 8:00 - 16:00

Fitdiet Sp. z o.o.

Nr konta do płatności za zestawy:

31 1140 2004 0000 3702 7694 9982 (mBank)

Logo przelewy 24
;