Odchudzający-catering-dietetyczny.jpg

Odchudzający catering dietetyczny. Pyszne jedzenie bez tycia? To możliwe!

17.11.2019

Odchudzający catering dietetyczny, który wspomaga zrzucanie zbędnych kilogramów, może być nieziemsko smaczny i wyjątkowy. Chociaż niektórym osobom taka dieta kojarzy się z odmawianiem sobie przyjemności, to w rzeczywistości tak nie jest! Ważne jest, aby zrozumieć, co powoduje tycie i jak ograniczyć wpływ tych czynników, by stale cieszyć się idealną sylwetką.

Dlaczego ludzie tyją?

Główny powód przybierania na wadze jest wynikiem nadmiernej ilości spożywanych kalorii. Gdy zje się ich więcej, niż organizm potrzebuje, to będą one przechowywane w postaci tkanki tłuszczowej ulokowanej pod skórą. Do najbardziej kalorycznych składników zaliczają się oleje w różnej postaci i cukry, więc catering dietetyczny ogranicza ich ilość w poszczególnych daniach. Jednak to nie oznacza, że brakuje mu smaku!

Warto też pamiętać o tym, że tłuszcze są niezbędnym składnikiem w diecie, który przyczynia się m.in. do rozpuszczania witamin dostarczonych w pożywieniu. Nie można więc całkowicie z nich rezygnować, ale warto wybierać takie, które nie są wyłączanie pustymi kaloriami.

Odchudzający catering dietetyczny. Jak nie tyć?

Organizm wykorzystuje kalorie jako podstawowe źródło energii. Sięga po nie za każdym razem, gdy wykonywane są jakiekolwiek czynności – zarówno podczas chodzenia oraz ćwiczeń, jak i w trakcie trawienia czy myślenia! Wszystkie procesy w ciele wymagają spalania kalorii, więc im więcej człowiek się rusza, tym może więcej zjeść, by nie przytyć.

Ważny jest także sam proces jedzenia, ponieważ ma on znaczenie dla masy ciała. Istotne jest to, aby przeżuwać powoli – pomoże to cieszyć się smakiem dania, ale także sprawi, że trawienie będzie efektywniejsze. Dzięki temu prostemu zabiegowi szybciej odczuje się sytość, więc w konsekwencji będzie można zjeść mniej.

To, ile posiłków dziennie należy przyjąć, ciągle jest kwestią sporną wśród dietetyków, ale zgadzają się oni w jednym względzie – nie może być ich mniej niż trzy. Kolację należy zjeść około dwie godziny przed pójściem spać, gdyż dzięki temu organizm będzie miał szansę zużyć spożyte kalorie przed okresem, gdy metabolizm znaczenie zwalnia swoją pracę.

Produkty, które wspierają odchudzanie

Catering dietetyczny na schudnięcie skomponowany jest w taki sposób, by dostarczyć zbilansowane posiłki, które szybko się trawią, a jednocześnie dostarczają niezbędnych wartości odżywczych. Najlepszą opcją jest spożywanie najpierw pokarmów zawierających błonnik, które ograniczają wchłanianie tłuszczu w organizmie i pomagają zapobiegać przybieraniu na wadze. Owsianka lub pełnoziarniste pieczywo z warzywami będą więc świetnym wyborem na śniadanie.

Kolejny posiłek powinien dostarczać spore ilości białka, które jest odpowiedzialne za budowanie mięśni. Na obiad warto wybierać takie produkty, jak:

  • ryż,
  • ciecierzyca,
  • fasola,
  • ziemniaki,
  • soja,
  • ryby,
  • pierś kurczaka.

Odchudzający catering dietetyczny to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się pysznym jedzeniem i nie martwić wizją dodatkowych kilogramów. Dostarcza on różnorodnych, zbilansowanych dań, które zawierają w sobie owoce, warzywa, chude mięso, niskotłuszczowe produkty mleczne i ryby. Całość okraszona jest specjalnie dobranymi przyprawami, dzięki czemu takie potrawy smakują świetnie i nie przynoszą pustych kalorii.

Pon. - Pt. od 8:00 - 16:00

Fitdiet Sp. z o.o.

Nr konta do płatności za zestawy:

31 1140 2004 0000 3702 7694 9982 (mBank)

Logo przelewy 24
;