Jak-uwidocznić-mięśnie.jpg

Spektakularna sylwetka – jak uwidocznić mięśnie?

10.5.2019

Jak uwidocznić mięśnie? Brak widocznych efektów jest tym, co najczęściej zniechęca ludzi do wprowadzania dalszych zmian w celu uzyskania idealniej sylwetki. Jeśli zastosowano racjonalne żywienie, odpowiednie treningi i catering dietetyczny, a nadal zamiast pięknie wyrzeźbionych mięśni jawią się jedynie fałdki tłuszczu, to znak, że problem leży gdzie indziej. Na szczęście można go zniwelować w kilku prostych krokach.

Mniejsze porcje, częstsze posiłki

Można stracić na wadze przyjmując dziennie maksymalnie trzy posiłki o obniżonej kaloryczności, jednak by ciało spalało tłuszcz bardziej efektywnie, trzeba dbać o to, by ciągle czuć się sytym. Głód jest sygnałem dla organizmu, że czas zbierać zapasy na „gorszy czas”. Jak uwidocznić mięśnie? Treściwy posiłek lub przekąska co trzy godziny utrzymuje poziom cukru we krwi na stabilnym poziomie, odżywia ciało stałym strumieniem niezbędnych składników niezbędnych do funkcjonowania i pomaga kontrolować ochotę na słodycze i tłuszcze.

Ważne! Dieta pudełkowa zapewnia posiłki, które prowadzą do bardziej skutecznego przechowywania glikogenu w wątrobie i tkankach mięśniowych, zapewniając, że ciało nie będzie rozkładać mięśni jako źródła energii podczas treningów.

Naucz się reagować na głód

Ludzkie ciało jest w tym aspekcie dość niekonsekwentne – uczucie głodu ma zasugerować czas na spożycie posiłku, jednak w rzeczywistości jest to znacznie opóźniony sygnał braku składników odżywczych. Ważne jest więc to, aby nauczyć się „wyprzedzać” głód i wprowadzić stałe godziny jedzenia. Niezwykle pomocny jest w tym catering dietetyczny, gdyż dzięki niemu nie trzeba się codziennie martwić wielogodzinnym przygotowywaniem posiłków na określony czas.

Ćwicząca para Jak uwidocznić mięśnie? Dieta pudełkowa pokazuje, że tych opcji jest o wiele więcej!

Określ swoje potrzeby żywieniowe

Wiele osób, które chcą zmienić swój tryb życia, decyduje się na popularne, często rygorystyczne diety. Po pewnym czasie są one nie tylko zmęczone, ale również zniechęcone, czują się gorzej i nie mają energii. Aby osiągnąć spektakularną sylwetkę, niezwykle ważne jest to, aby zrozumieć potrzeby swojego ciała. Niektórzy z powodu chorób lub wykonywanej pracy mają większe zapotrzebowanie na kalorie i białko, inni natomiast mają niedobory witamin lub brakuje im błonnika, by przyspieszyć działanie układu pokarmowego.

Różnicuj źródła węglowodanów

Planując posiłki można ulec pokusie, aby trzymać się kilku znanych źródeł węglowodanów. Jednak wprowadzenie stałych zmian w swoim życiu przebiega o wiele sprawnej, jeśli można uniknąć rutyny. Najczęściej sięga się po takie pokarmy, jak:

  • ziemniaki,
  • brązowy ryż,
  • makaron,
  • pieczywo.

Dieta pudełkowa pokazuje, że tych opcji jest o wiele więcej! Nie trzeba ograniczać się tylko do najpopularniejszych rozwiązań, gdyż do wyboru jest masa produktów, które również mogą spełnić dzienne zapotrzebowanie na węglowodany. Dodatkowo często przynoszą one też wiele innych korzyści zdrowotnych, więc nie tylko dają energię na wykonywanie trudnych ćwiczeń, ale również wpływają na organizm na wielu innych płaszczyznach.

Pon. - Pt. od 8:00 - 16:00

Fitdiet Sp. z o.o.

Nr konta do płatności za zestawy:

31 1140 2004 0000 3702 7694 9982 (mBank)

Logo przelewy 24
;